Category: DEFAULT

Arī Tu - Zig Zag* - Signe Melo (CD)

Saturday 23 May Sunday 24 May Monday 25 May Tuesday 26 May Wednesday 27 May Thursday 28 May Friday 29 May Saturday 30 May Sunday 31 May Monday 1 June Tuesday 2 June Thursday 4 June Friday 5 June Saturday 6 June Sunday 7 June Monday 8 June Tuesday 9 June Monday 15 June Tuesday 16 June Wednesday 17 June Friday 19 June Saturday 20 June Sunday 21 June Monday 22 June Tuesday 23 June Wednesday 24 June Thursday 25 June Friday 26 June Saturday 27 June Sunday 28 June Monday 29 June Tuesday 30 June Wednesday 1 July Thursday 2 July Friday 3 July Saturday 4 July Sunday 5 July Monday 6 July Tuesday 7 July Wednesday 8 July Thursday 9 July Friday 10 July Saturday 11 July Sunday 12 July Monday 13 July Tuesday 14 July Wednesday 15 July Thursday 16 July Friday 17 July Saturday 18 July Sunday 19 July Monday 20 July Tuesday 21 July Wednesday 22 July Thursday 23 July Friday 24 July Saturday 25 July Sunday 26 July Monday 27 July Tuesday 28 July Wednesday 29 July Thursday 30 July Friday 31 July Saturday 1 August Sunday 2 August Monday 3 August Tuesday 4 August Wednesday 5 August Thursday 6 August Zig Zag Wanderer.

White Trash Millionaire. Black Stone Cherry. In It to Win It. Star Stable , The Miscreants. My Lady Got Two Men. Dirty Water, Vol. Get promoted. In Lyrics. By Artist. By Album. Decade 's 's 's 's 's 's 's 's 's 's. Filter by gender:. Artists: Zigzag. Zigzag: 20 Junkshop…. Lyrics: Zigzag Ecko , Bhavi. La Viborita Lore Lore.

Hair Braider R. You must be a registered user to use the IMDb rating plugin. Photos Add Image. Edit Cast Cast overview, first billed only: Catherine Deneuve Marie Bernadette Lafont Pauline Walter Chiari Walter, le clochard Jean-Pierre Kalfon Le guitariste Yves Afonso Aldo Minelli, le patron du bar Georgette Anys Edelweiss Tino Carraro Le ministre Paola Senatore Jean Mortagne Georges Adet Un agent de police Simon Boissezon Edit Storyline Two friends work as entertainers and prostitutes to raise enough money for their dream home.

Step Into the World of Zig Zig. Edit Did You Know? Add the first question. Edit Details Country: France Italy. Language: French.

„Signe melo” iznāk gadā 1. decembrī, kurā iekļauti 2 jau iepriekš ierakstīti albumi, bet nekad neizdoti – „Es neesmu nervozs, bet manas problēmas ir normālas” () un „Zig Zag” (). Albums atdzīvina grupu un beidzot arī pievērš jaunāku paaudzi „Zig Zag” mūzikai.

9 thoughts on “Arī Tu - Zig Zag* - Signe Melo (CD)”

  1. Mitilar says:
    Dec 14,  · CD 1 Es Neesmu Nervozs, Bet Manas Problēmas Ir Normālas Signe Melo: Mīli Mani: Ārprāc: Problēma: Lai Iet: Vējam: Sapņi (Iela Melna) CD 2 ZIG ZAG Zig Zag: Draugam: Ielu Suņi: Esmu Apnicis (Konflikts) Arī Tu 5/5(4).
  2. Felabar says:
    Turpmāk, pateicoties tādām dziesmām kā „Signe melo" un „Vējam", kā arī Gvido ekspresīvajam skatuves tēlam, grupa gūst aizvien lielāku ievērību. gada nogalē, daudziem par satraukumu, „Zig Zag" šķiras no sava ilggadējā skatuves līdera, taču jau pēc dažiem mēnešiem parādās uz skatuves ar jaunu solistu – tas.
  3. Mazull says:
    Zig Zag ‎– Signe Melo () Na konfereciu v Prahe mi kamoš Janis z Lotyšska doniesol nejakú muziku, medzi iným aj 2 CD post-punkovej kapely ZIG ZAG. Neripujem to tu priamo z CD, lebo nahrávka sa nachádza aj na bandcampe.
  4. Vudojora says:
    Albuma “Signe Melo” prezentācijas koncertā bija dzirdams gan pirmā, gan otrā sastāva (ar Jura Lasinska vokālu) “Zig Zag”, kā arī grupa “Linga”. Preses konferencē albuma tapšanas aizkulises atklāja Gvido Linga, bundzinieks Uldis Timoško un taustiņinstrumentālists Arnis .
  5. Vudokus says:
    ZIG ZAG "Ēzelītis Iā" () “Ēzelītis IĀ” – ar tādu nosaukumu ir arī albuma pirmā dziesma, kuras tekstu iedvesmojusi bērnu rotaļlieta ēzelītis. Grupas solista Jura Lasinska mīļākā bērnības mantiņa bija tieši ēzelītis, kas viņam ir saglabājusies vēl šodien.
  6. Mazukazahn says:
    Jan 20,  · Pagājušā gada nogalē klajā nāca kāds interesants albums, ko par novitāti gan nevarētu dēvēt (tajā apkopotas jau gadu beigās tapušas dziesmas), taču pieminēšanas vērts tas noteikti ir – grupas „Zig Zag” dubultripulis „Signe melo”.
  7. Mirn says:
    Grupa «Zig Zag» izdevniecības «Naba Music / Melo Records» apgādā laiž klajā jaunu albumu ar nosaukumu «Ēzelītis IĀ», informē izdevēji. Tās iepriekš nebija izlaistas CD formātā, bet ir grupai mīļas un aktuālas arī šodien. Vienu dziesmu remiksējis DJ Black. (), «Gadu laiki» (), «Signe melo.
  8. Dogrel says:
    IEVA UN NEMAKSĀTĀJI Tu demo NON SKID Cik cd ''Ceļš kuru ejam" Kablio Muzika ENDSATND (Somija) Moulded cd Impression rec. YAPUTHMA SOUND SYSTEM Thru The Space kasete AnnMarie rec. ZIG ZAG Signe melo kasete "Visas lietas" (izl.) Mapl rec.
  9. Vular says:
    Sestdien decembrī "Nabaklab" grupa "Zig Zag" prezentēja dubultalbumu "Signe Melo", kurā atrodami divi vēsturiski, iepriekš neizdoti ieraksti gada "Es neesmu nervozs, bet manas problēmas ir normālas" un gada "Zig Zag". Toreiz grupas vokālista pienākumus pildīja Gvido Linga, kurš nedaudz vēlāk astoņdesmito gadu beigās pats izveidoja grupu "Linga".

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *