Category: DEFAULT

Cărăruie - Gică Petrescu - Iubesc Tangoul (Vinyl, LP, Album)

Kanner 4. Maximilian 4. Vasilescu — Mirea, Nican, Maximilian 4. Mi te-ai lipit de suflet Ion Vasilescu — Eugen Mirea 7. Moldoveanu Vasilescu — N. Constantinescu Popescu-Peppo Fredon — Ion Manu Boulanger — Aurel Felea. The impossible dream [Un vis imposibil] 3. What for? Fulga 6. Lume, lume popular Mirea Kanner Dragi prieteni, sus paharul G. Petrescu — C. Moldoveanu 2.

Moldoveanu 3. Moldoveanu 4. Cel mai frumos tango din lume I. Constantinescu 2. Dendrino — A. Felea 4. Vasilache - N. Felea 5. Nu pleca I. Constantinescu 6.

Fulga 9. Prima poezie Nicolae Kirculescu - Aurel Felea Pe sub fereastra ta G. Dendrino — V. Tangolita Paul Abraham — Cezarina Moldoveanu 3. Violeta O. Lukesch — Cezarina Moldoveanu 5. Cumparsita Gerardo Matos Rodriquez — C. Moldoveanu 6. Moldoveanu 7. Moldoveanu 8. Moldoveanu 9. Tangoul castanietelor J. Wednesday 6 May Thursday 7 May Friday 8 May Saturday 9 May Sunday 10 May Monday 11 May Tuesday 12 May Wednesday 13 May Thursday 14 May Friday 15 May Saturday 16 May Sunday 17 May Monday 18 May Tuesday 19 May Wednesday 20 May Thursday 21 May Friday 22 May Saturday 23 May Sunday 24 May Monday 25 May Tuesday 26 May Wednesday 27 May Thursday 28 May Friday 29 May Saturday 30 May Sunday 31 May Monday 1 June Tuesday 2 June Thursday 4 June Friday 5 June Saturday 6 June Sunday 7 June Monday 8 June Tuesday 9 June Monday 15 June Tuesday 16 June Wednesday 17 June Friday 19 June Saturday 20 June Sunday 21 June Monday 22 June Tuesday 23 June Wednesday 24 June Thursday 25 June Friday 26 June Saturday 27 June Sunday 28 June Monday 29 June Tuesday 30 June Wednesday 1 July Thursday 2 July Friday 3 July Inchide Cos de cumparaturi.

Produsul a fost adaugat cu succes in cosul tau de cumparaturi. Cosul tau de cumparaturi. Produsul a fost sters cu succes din cosul tau de cumparaturi. Inapoi 1 2 3 Filtreaza rezultate Nou Second hand Marca Vezi toate electrecord 71 roton 3 Columbia 2 nova music 2. Puncte fidelitate nou Cu puncte fidelitate. Pret Lei -. Prin predare personala Prin curier Prin posta.

Produs Cu factura Cu garantie Poate fi returnat. Vanzatori Doar de la anumiti vanzatori Exclude vanzatorii. Persoana fizica Persoana juridica. Urmarit de 2 utilizatori. EPE Livrare gratuita la comenzile de peste 75 lei. Vanzator premium. Livrare gratuita. EDC Urmarit de 1 utilizator. Benone Sinulescu - Din cantecele mele - disc dublu vinil vinyl , LP. Livrare gratuita la comenzile de peste lei. Vinil Nelu Vlad si formatia Azur. Gica Petrescu - De toate pentru toti - disc vinil vinyl , LP nou.

Cafe concert - Nicusor Predescu - Nelu Urziceanu - vinil - mediu.

Sep 15,  · Un site cu bookmark-uri selecte, idei practice, documentare, si lucruri interesante!

8 thoughts on “Cărăruie - Gică Petrescu - Iubesc Tangoul (Vinyl, LP, Album)”

  1. Malara says:
    Gică Petrescu discography and songs: Music profile for Gică Petrescu, born 2 April Genres: Romanţe, Lăutărească, Tango. Albums include Sunetul muzicii anilor 50, Parfumul anilor cei mai frumoşi, and Colecția "Compozitori Romîni de muzică uşoară".
  2. Zura says:
    Cezarina Moldoveanu and Gică Petrescu married in and over 34 years she was Gică Petrescu's advisor, assistant, image director, lyricist an ''guardian angel''. Gică Petrescu loved her very much and never recovered after her loss.
  3. Mazukus says:
    Gică Petrescu (2 April – 18 June ) was a prolific Romanian performer. His debut was made at age 18 by joining a student band, having just graduated from the "Gheorghe Şincai" high school in Bucharest. His official debut was made by performing for radio audiences in
  4. Tektilar says:
    Dec 11,  · 50+ videos Play all Mix - GICA PETRESCU - Tangoul castanietelor YouTube Cel Mai Frumos Tango / The Most Beautiful Tango - Duration: Gică Petrescu - Topic 2, views.
  5. Yonris says:
    Gică Petrescu B2: De-ar Fi Să Mă Mai Nasc O Dată: Electrecord Romania: EDC EP: 0: Melodii De Ionel Fernic Gică Petrescu A1: Pe Boltă Cînd Apare Luna Nicu Stoenescu A2: La Geamul Tău Luminat B1: Iubesc Femeia Gică Petrescu B2: Dar Ești La Fel: Electrecord Romania: EDC EP: 0: Gică Petrescu A1: Lume.
  6. Mikasida says:
    When credited as 'RE' in vinyl runout, a 'Transferred By' credit with the according Artist Name Variation should be added. Gică Petrescu: Gică Petrescu - Iubesc Tangoul ‎ (LP, Album) Electrecord: Romania: Sell This Version.
  7. Kagale says:
    Îmi amintesc cu drag de bunicuța (Gică Petrescu – C. Moldoveanu) orchestra Marin Năsturică: ST-EDE Iubesc tangoul: vinil, LP, 30 cm, 33 RPM: 1. Chitară de dor 2. Amurgul 3. Serenada dragostei 4. Portretul tău 5. Un vis adevărat 6. Pescarul 7. Manuela 8. Cărăruie 9. Cel mai minunat tango Timpul trece greu Tu.
  8. Vukazahn says:
    Gică Petrescu – de ani de la nașterea. Gică Petrescu (n.2 aprilie , București – d. 18 iunie , București) a fost un cântăreț și compozitor român de muzică ușoară și populară.. Sbârcea, George. Viața și cântecele lui Gică Petrescu: Că doar n-o să trăiesc cât lumea / .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *